Pro hledání stiskněte enter
&

Copywriting

Otextuji web, vymyslím slogan, vytvořím článek i milostný dopis. Napíšu pro vás, co vám na očích uvidím. Jednoduše, přesvědčivě, tak, abych čtenáře přiměl udělat, co vy chcete.

2

Obsahové strategie

Co vaše možné zákazníky zajímá? Zjistím, jaký obsah je k vám přivede i jak toho můžete využít vy. Poradím vám, co, jak a kde vašim zákazníkům říkat nebo sdělovat, aby vás milovali a chtěli vám dát své peníze.

9

Školení a konzultace

Chcete jenom poradit? Máte-li problém, se kterým si nevíte rady nebo si chcete jen popovídat, ozvěte se. Dohodneme si konzultaci či školení vám na míru.

W

Copyediting a korektury

Máte už hotové texty, které potřebujete upravit, učesat a vůbec zkultivovat? Vaše texty pečlivě zkoriguji, dodám jim na přesvědčivosti, lesku či matu, přesně tak, jak si zákazník žádá.

O

Komunikace a PR

Navrhnu komunikační styl vaší značky a ukážu vám, jak ho využívat. Pomohu vám dostat se do novin i povědomí vašich potenciálních zákazníků.

%

Vybrali jste si?

Chcete-li mě poznat blíž, podívejte se, kde jsem pracoval dříve. Máte-li zájem o mé služby, napište mi a domluvíme se na spolupráci či osobní schůzce.

t Twitter f Facebook g Google+